null

Naše poradenské služby zahrnují komplexní podporu při vstupu na Polský trh – od výběru vhodné formy podnikatelské činnosti, přes jednání se všemi úřady, notáři, bankami, až po zajištění všech návazných služeb (jako např. účetnictví, personální služby, IT služby, právní poradenství, příprava obchodních dokumentů apod.). Klienta zastupujeme na základě plné moci, abychom Vám ušetřili drahocenný čas. Je-li osobní účast nezbytná, snažíme se vše vyřídit během jediné návštěvy..

null

Komunikace s obchodním partnerem či zákazníkem v jeho rodném jazyce je projevem úcty a je druhou stranou vždy velice dobře vnímána. Připravíme pro Vás profesionální překlady i tlumočení z českého jazyka do polštiny i naopak. K oficiálním i úředním překladům samozřejmě připojíme i doložku soudního tlumočníka.

null

Postaráme se o vše, co potřebujete k podnikání tak, abyste se mohli soustředit pouze na rozvoj své firmy. U našich prověřených partnerů zajistíme např. vedení účetnictví, právní poradenství a zastoupení, notáře, IT specialisty, personální služby. Poradíme Vám, jak postupovat při zaměstnávání polských zaměstnanců či cizinců v Polsku, pomůžeme Vám najít vhodné zaměstnance, pomůžeme s výběrem vhodné varianty zaměstnání..