Průvodce podnikáním v Polsku

Účetnictví, daně, personální servis, zprostředkování a poradenství pro podnikání v Polsku na jednom místě, v českém jazyce.

Poskytujemev Polsku

Máme mnohaleté zkušenosti v česko-polských hospodářských i obchodních stycích

Kontakt Kontakt

Zajímáte se o polský trh? Chcete tam začít podnikat?

Polsko je největší zemí ve východní Evropě i v rámci států V4 (má cca 38 mil. obyvatel), může se pochlubit jedním z nejvyšších a nejstabilnějších hospodářských růstů v Evropě a již řadu let patří mezi první 3 největší obchodní partnery pro Českou republiku. V průběhu posledních 15 let směřovaly do Polska velice významné investice, průmyslový potenciál země prošel výraznou obměnou, může nabídnout cenově dostupnou pracovní sílu a podmínky pro zaměstnávání cizinců jsou zde obecně příznivější, než je tomu bohužel v České republice.

Hnacím motorem Polska je nejen export, ale také domácí spotřeba. Polsko má také silně rozvinuté zemědělství a na něj navazující průmysl. Chcete-li zde nabídnout své služby nebo výrobky, je to určitě velká výzva. Ovšem musíte počítat také s tím, že polský trh má svá specifika, s nimiž je nutné počítat a pro řadu firem byla v minulostí kamenem úrazu, který zapříčinil významné ztráty či dokonce nutnost ukončení činnosti na tomto trhu.

Chcete-li vstoupit na polský trh s rozvahou a vyzbrojeni nezbytnými a relevantními informacemi, obraťte se na nás.

Alexandra

Aktuality

Pozorně nasloucháme našim klientům a naši nabídku vždy přizpůsobujeme konkrétním individuálním potřebám.

Telefón

+420 777 335 338

E-mail

info@foxsilesia.cz

Facebook

Již brzy